Open Atrium Events (7.x-2.23) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Date
he: תאריך

en: Time
he: זמן

en: Add
he: הוספה

en: Event
he: אירוע

en: Location
he: מיקום

en: 1 Day
he: יום 1

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Create @name
he: יצירת @name
