Open Atrium Events (7.x-2.25) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Location
ku: شوێن

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Create @name
ku: دروست کردنی @name
