Open Atrium Events (7.x-2.26) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Date
be: Дата

en: 15 Minutes
be: 15 Хвілін

en: 30 Minutes
be: 30 Хвілін

en: 1 Hour
be: 1 Гадзіна

en: Time
be: Час

en: Add
be: Дадаць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Create @name
be: Стварыць @name
