Open Atrium Events (7.x-2.26) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Date
gl: Data

en: Time
gl: Hora

en: Add
gl: Engadir

en: Event
gl: Evento

en: Location
gl: Localización

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Create @name
gl: Crear @name
