Open Atrium Events (7.x-2.26) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Date
gu: તારીખ

en: Time
gu: સમય

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Location
gu: સ્થાન
