Open Atrium Events (7.x-2.26) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Date
ta: தேதி

en: Time
ta: நேரம்

en: Add
ta: சேர்

en: Location
ta: இடம்

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: Create @name
ta: @name உருவாக்க
