Open Atrium Events (7.x-2.28) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Date
bn: তারিখ

en: Time
bn: সময়

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Location
bn: অবস্থান

en: Create @name
bn: @name তৈরি করুন
