Open Atrium Events (7.x-2.28) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Date
it: Data

en: Time
it: Data e ora

en: Add
it: Aggiungi

en: Event
it: Evento

en: Location
it: Posizione

en: Attachments
it: Allegati

en: Create @name
it: Crea @name
