Open Atrium Events (7.x-2.29) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Time
fi: Aika

en: Add
fi: Lisää

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Location
fi: Sijainti

en: 1 Day
fi: 1 päivä

en: 1 Week
fi: 1 viikko

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Create @name
fi: Luo @name

en: Event Date
fi: Tapahtuman päivämäärä

en: Groups audience
fi: Ryhmän audienssi

en: OG vocabulary
fi: OG sanasto

en: Open Atrium Section
fi: Open Atrium lohko

en: Describe the Event
fi: Kuvaile tapahtumaa
