Open Atrium Events (7.x-2.29) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Date
sk: Dátum

en: Time
sk: Čas

en: Add
sk: Pridať

en: Event
sk: Podujatie

en: Location
sk: Umiestnenie

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name
