Open Atrium Events (7.x-2.30) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Time
bs: Vrijeme

en: Add
bs: Dodaj

en: Event
bs: Događaj

en: Location
bs: Lokacija

en: Create @name
bs: Kreiraj @name
