Open Atrium Events (7.x-2.30) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Date
et: Kuupäev

en: 15 Minutes
et: 15 minutit

en: 30 Minutes
et: 30 minutit

en: 1 Hour
et: 1 tund

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: Section
et: Sektsioon

en: Event
et: Sündmus

en: Location
et: Asukoht

en: Attachments
et: Manused

en: Create @name
et: Lisa @name
