Open Atrium Events (7.x-2.30) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು
