Open Atrium Events (7.x-2.30) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Date
mn: Огноо

en: Time
mn: Цаг

en: Add
mn: Нэмэх

en: Location
mn: Байрлал
