Open Atrium Events (7.x-2.31) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: Date
ne: मिति

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Location
ne: स्थान
