Open Atrium Events (7.x-2.31) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: 15 Minutes
ru: 15 минут

en: 30 Minutes
ru: 30 минут

en: 1 Hour
ru: 1 час

en: Time
ru: Время

en: Add
ru: Добавить

en: Section
ru: Раздел

en: Event
ru: Событие

en: Location
ru: Место

en: 1 Day
ru: 1 день

en: 1 Week
ru: 1 неделя

en: Attachments
ru: Вложения

en: Create @name
ru: Создание материала @name

en: Event Date
ru: Дата события

en: Groups audience
ru: Находится в группах

en: Event settings
ru: Настройки события

en: Geocoded Location
ru: Геопозиция

en: OG vocabulary
ru: Словарь ОГ

en: An Open Atrium Event
ru: События Open Atrium

en: Open Atrium Events
ru: События

en: Event Calendar for Open Atrium
ru: Календарь событий для Open Atrium

en: Describe the Event
ru: Опишите событие
