Open Atrium Events (7.x-2.32) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Date
fil: Petsa

en: Add
fil: Idagdag

en: Create @name
fil: Lumikha ng @name
