Open Atrium Events (7.x-2.32) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Date
id: Tanggal

en: Time
id: Waktu

en: Add
id: Tambah

en: Event
id: Acara

en: Location
id: Lokasi

en: 1 Day
id: 1 Hari

en: 1 Week
id: 1 Minggu

en: Attachments
id: Sisipan

en: Create @name
id: Kirim @name
