Open Atrium Events (7.x-2.32) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Description
se: Čilgehus

en: Date
se: Dáhton

en: Add
se: Lasit

en: Create @name
se: Ásat @name
