Open Atrium Events (7.x-2.32) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Date
te: తేదీ

en: Time
te: సమయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: 1 Day
te: 1 రోజు

en: Attachments
te: జోడింపులు
