Open Atrium Events (7.x-2.33) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Date
pt: Data

en: 15 Minutes
pt: 15 Minutos

en: 30 Minutes
pt: 30 Minutos

en: 1 Hour
pt: 1 Hora

en: Time
pt: Hora

en: Add
pt: Adicionar

en: Section
pt: Seção

en: Event
pt: Evento

en: Location
pt: Localização

en: 1 Day
pt: 1 Dia

en: 1 Week
pt: 1 Semana

en: Attachments
pt: Anexos

en: Create @name
pt: Criar @name

en: Groups audience
pt: Audiência dos grupos

en: Add to Calendar
pt: Adicionar ao calendário

en: Open Atrium Events
pt: Eventos Open Atrium
