Open Atrium Events (7.x-2.34) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Date
da: Dato

en: 1 Hour
da: 1 Time

en: Time
da: Tid

en: Add
da: Tilføj

en: Section
da: Sektion

en: Event
da: Begivenhed

en: Location
da: Lokation

en: 1 Day
da: 1 dag

en: 1 Week
da: 1 uge

en: Attachments
da: Bilag

en: Create @name
da: Opret @name
