Open Atrium Events (7.x-2.35) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Time
am: ሰዓት

en: Location
am: ቦታ

en: Create @name
am: @name ፍጠር
