Open Atrium Events (7.x-2.35) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Date
ur: تاریخ

en: Time
ur: وقت

en: Add
ur: شامل کریں
