Open Atrium Events (7.x-2.38) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Date
eu: Data

en: Time
eu: Ordua

en: Event
eu: Gertaera

en: Location
eu: Kokalekua

en: Attachments
eu: Eranskinak
