Open Atrium Events (7.x-2.41) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Access
jv: Akses

en: Location
jv: Lokasi
