Open Atrium Events (7.x-2.41) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Access
lt: Priėjimas

en: Section
lt: Sekcija

en: Event
lt: Įvykis

en: Location
lt: Vieta

en: Attachments
lt: Prisegtukai
