Open Atrium Events (7.x-2.42) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Access
it: Accesso

en: Section
it: Sezione

en: Event
it: Evento

en: Location
it: Posizione

en: Attachments
it: Allegati
