Open Atrium Events (7.x-2.42) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Access
oc: Accès

en: Section
oc: Seccion

en: Event
oc: Eveniment

en: Location
oc: Emplaçament

en: 1 Day
oc: 1 Jorn

en: 1 Week
oc: 1 Setmana

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Where
oc: Ont
