Open Atrium Events (7.x-2.42) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Access
ta: அணுகு

en: Location
ta: இடம்

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்
