Open Atrium Events (7.x-2.43) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Access
eo: Atingo

en: Location
eo: Loko

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
