Open Atrium Events (7.x-2.45) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: 15 Minutes
hu: 15 perc

en: 30 Minutes
hu: 30 perc

en: 1 Hour
hu: 1 óra

en: Access
hu: Hozzáférés

en: Section
hu: Szakasz

en: Event
hu: Esemény

en: Location
hu: Helyszín

en: 1 Day
hu: 1 nap

en: 1 Week
hu: 1 hét

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: When
hu: Mikor

en: Where
hu: Hol

en: Event Date
hu: Esemény dátuma

en: Event settings
hu: Esemény beállítások

en: Geocoded Location
hu: Geokódolt elhelyezkedés

en: An Open Atrium Event
hu: Egy Open Atrium esemény
