Open Atrium Events (7.x-2.46) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Access
ca: Accés

en: Section
ca: Secció

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Location
ca: Localització

en: Attachments
ca: Adjunts

en: When
ca: Quan

en: Where
ca: On

en: Groups audience
ca: Grups d'audiència
