Open Atrium Events (7.x-2.46) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Location
sq: Vendodhja

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
