Open Atrium Events (7.x-2.47) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Access
el: Πρόσβαση

en: Event
el: Συμβάν

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Attachments
el: Συνημμένα
