Open Atrium Events (7.x-2.47) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Access
hr: Pristup

en: Section
hr: Sekcija

en: Event
hr: Događanje

en: Location
hr: Lokacija

en: Attachments
hr: Privitci

en: Event Date
hr: Datum događanja
