Open Atrium Events (7.x-2.48) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Access
sv: Åtkomst

en: Section
sv: Sektion

en: Event
sv: Händelse

en: Location
sv: Plats

en: 1 Day
sv: 1 dag

en: 1 Week
sv: 1 vecka

en: Attachments
sv: Bilagor

en: When
sv: När

en: Groups audience
sv: Målgrupper
