Open Atrium Events (7.x-2.48) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: 15 Minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 Minutes
uk: 30 хвилин

en: 1 Hour
uk: 1 год.

en: Access
uk: Доступ

en: Section
uk: Розділ

en: Event
uk: Подія

en: Location
uk: Місце розташування

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 1 Week
uk: 1 тиждень

en: Attachments
uk: Вкладення

en: When
uk: Коли

en: Where
uk: Де

en: Event Date
uk: Дата події

en: Groups audience
uk: Аудиторія груп

en: Event settings
uk: Налаштування події

en: Geocoded Location
uk: Геопозиція

en: OG vocabulary
uk: Словник ОГ

en: An Open Atrium Event
uk: Подія Open Atrium

en: Open Atrium Events
uk: Події Open Atrium

en: Event Calendar for Open Atrium
uk: Календар подій для Open Atrium

en: Describe the Event
uk: Опишіть подію

en: Date format for Event listings ?
uk: Формат дати для списків подій?

en: Time format for Event listings ?
uk: Формат часу для списків подій?
