Open Atrium Events Importer (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: Groups audience
de: Gruppenzugehörigkeit

en: iCal Importer
de: iCal Importierer

en: iCal Imports
de: iCal Importe
