Open Atrium Events Importer (7.x-2.18) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Groups audience
pt: Grupos de audiência

en: Open Atrium Section
pt: Secção Open Atrium

en: iCal Importer
pt: Importador iCal

en: A feeds node to import event from an iCal feed.
pt: Um nó de feeds para importar eventos de um feed iCal.

en: You cannot use both an uploaded file and a feed URL at the same time.
pt: Não é possível utilizar um ficheiro carregado e um URL de feed ao mesmo tempo.
