Open Atrium Export (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Version
bg: Версия

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Package
bg: Пакет
