Open Atrium Export (7.x-2.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Description
et: Kirjeldus

en: Version
et: Versioon

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Package
et: Pakk

en: export
et: ekspordi

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus
