Open Atrium Export (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Version
hu: Verzió

en: Name
hu: Név

en: download
hu: letölt

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Package
hu: Csomag

en: export
hu: exportálás

en: Choose an option.
hu: Kiválasztható egy lehetőség.

en: Machine-readable name
hu: Programok által használt név

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
hu: Az angol ABC kisbetűit, számokat és aláhúzásokat tartalmazhat. <strong>A már létező Drupal összetevőkkel való ütközésre figyelni kell.</strong>

en: Do not begin name with numbers.
hu: Név nem kezdődhet számmal.
