Open Atrium Export (7.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Machine-readable name
hy: Մեքենայաընթեռնելի տվյալների անունը:
