Open Atrium Export (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Version
pl: Wersja

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: download
pl: pobierz

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: Package
pl: Paczka

en: export
pl: eksportuj

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
pl: Może zawierać tylko małe litery, liczby i podkreślenia. <strong>Proszę unikać konfliktów nazw z innymi istniejącymi w systemie projektami.</strong>

en: Do not begin name with numbers.
pl: Nie rozpoczynaj nazwy od cyfr.
