Open Atrium Export (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Import
da: Importér

en: Upload file
da: Upload fil

en: Package
da: Pakke

en: export
da: eksportér

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: Do not begin name with numbers.
da: Undgå at indlede navn med tal.
