Open Atrium Export (7.x-2.0-beta2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Name
fr: Nom

en: Import
fr: Importer

en: download
fr: télécharger

en: Upload file
fr: Transférer le fichier

en: Package
fr: Paquet

en: export
fr: exporter

en: Machine-readable name
fr: Nom système

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
fr: Ce nom ne doit contenir que des lettres minuscules, des chiffres et des tirets-bas (_). <strong>Essayer d'éviter les conflits avec des noms de modules Drupal existants.</strong>

en: Do not begin name with numbers.
fr: Le nom ne doit pas commencer par des chiffres.
