Open Atrium Export (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Version
gl: Versión

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Upload file
gl: Limpar os nomes dos ficheiros subidos

en: Package
gl: Paquete

en: export
gl: exportar

en: Machine-readable name
gl: Nome lexíbel pola máquina
