Open Atrium Export (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Description
he: תיאור

en: Version
he: גירסה

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: download
he: הורדה

en: Package
he: חבילה

en: export
he: ייצוא

en: Machine-readable name
he: שם מכונה
