Open Atrium Export (7.x-2.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Version
tr: Sürüm

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: download
tr: İndir

en: Upload file
tr: Dosya yükle

en: Package
tr: Paket

en: export
tr: dışarı ver

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad
